Półkolonie - AKADEMIA DESIGN - DLA DZIEWCZYNEK - Zajęcia pozalekcyjne dla dzieci eduROBOT.pl

Półkolonie - AKADEMIA DESIGN - DLA DZIEWCZYNEK


Robotyka dla dzieci

Witaj w Świecie DESIGN!

Design to wszystko to, co dobrze zaprojektowane: meble, dekoracje, wnętrza... Designer to artysta posiadający wyczucie koloru, kształtu, perspektywy. Musi jednak pamiętać także o funkcjonalności swoich projektów, śledzić najnowsze trendy i modę. A skoro już o modzie mowa..projektowanie ubrań to prawdziwa sztuka. Wyobraźnia plastyczna, wrażliwość na kolory i światło, to tylko niektóre cechy, które powinna przejawiać projektantka mody! 

Zapraszamy dziewczynki w wieku 8-12 lat do AKADEMII DESIGN. Pomóż córce spełnić marzenie o zaistnieniu w świecie mody i wkroczeniu w świat designu. 

W czasie pięciu dni półkolonii uczestniczki będą miały możliwość przekonania się pod okiem doświadczonych instruktorów, że wyobraźnia nie zna ograniczeń. 

Nie wyobrażamy sobie jednak ferii spędzonych bez odpowiedniej dawki ruchu. Co więcej, sport wymaga także ducha rywalizacji i odpowiedniej motywacji. Dlatego podczas półkolonii zapewniamy gry i zabawy na świeżym powietrzu. 

Od prawie sześciu lat organizujemy warsztaty jak i pólkolonie, dlatego też wiemy jak bardzo ważną rzeczą jest to, aby uczestniczki poza dobrą zabawą, uśmiechem na twarzy wychodzili bogatsi o nową wiedzę
i doświadczenia.
 Niejednokrotnie przekonaliśmy się, że dzieci, mając nieograniczoną wyobraźnię i moc niewyczerpanej energii, są twórcze i szalenie kreatywne!

Dzięki współpracy merytorycznej eduROBOT.PL stwarzamy im wiec płaszczynę do rozwoju ich wewnętrznego artystycznego świata mody i design.

LAST MINUTE ostatnie miejsca 150 zł taniej! Przy zapisie od 25 stycznia 2016r.

- NOWOŚĆ - PROGRAM PÓŁKOLONII  8 - 12


AKADEMIA DESIGN

To świetny sposób na zaangażowanie dziewczynki w tematy PROJEKTOWANIA, ARCHITEKTURY I ESTETYKI. Podczas pięciu dni półkolonii uczestniczki będą miały okazję nie tylko POSZERZYĆ HORYZONTY, ale i TWÓRCZO WYKORZYSTAĆ SWOJĄ WYOBRAŹNIĘ!
Na celu mamy nie tylko DOBRĄ ZABAWĘ, ale i EDUKACJĘ poprzez ZWRÓCENIE UWAGI NA PIĘKNE WZORNICTWO, które znajduje się w najbliższym otoczeniu.
Przygotowany program zajęć ROZWIJA w dziewczynkach  NATURALNE ZAINTERESOWANIE ŚWIATEM stworzonym przez człowieka, pozwala zdobyć wiedzę o przedmiorach codziennego użytku oraz POBUDZIĆ TWÓRCZĄ CIEKAWOŚĆ!

W trakcie półkolonii dziewczynki POZNAJĄ wybrane TECHNIKI ARTYSTYCZNE, WYKONAJĄ przedmioty CODZIENNEGO UŻYTKU, czy też elementy WYSTROJU DOMOWEGO WNĘTRZA!Pogłębią również wiedzę oraz udoskonalę umiejętności z PODSTAW PROJEKTOWANIA i szycia ręcznego, zapoznają się także z różnego rodzajami materiałów, nauczą się projektować oraz przygotowywać wykroje! Wykonają i zrealizują WŁASNE PROJEKTY spódniczek.

Dowiedzą się także jak w tani sposób oczarować najbliższych nie tylko samym prezentem, ale i jego niebanalnym ubiorem. Krok po kroku POZNAJĄ NOWOCZESNE TECHNIKI PAKOWANIA PREZENTÓW, ale i dowiedzą się w jaki sposób dobierać podarunki, by nie trafiły na półkę "niepotrzenych rzeczy".

Na tym nie koniec atrakcji! Stworzą WŁASNĄ LINIĘ PERFUM oraz naturalnych kosmetyków. 
Taka forma wakacyjnego wypoczynku ROZWIJA między innymi TWÓRCZE UMIEJĘTNOŚCI dzieci, WPROWADZA je w ŚWIAT WARTOŚCI ESTETYCZNYCH, ROZWIJA KREATYWNOŚĆ I SAMODZIELNOŚĆ, UWRAŻLIWIA NA PIĘKNO NATURY, a także wspomaga ROZWIJANIE UZDOLNIEŃ!

Naszym celem jest zaszczepienie w dzieciach i młodzieży zamiłowania do projektowania, tworzenia oraz fotografii. 
Stworzyliśmy warunki, w których oprócz solidnego warsztatu, dziewczynki będą mogły rozwijać wrażliwość i wyobraźnię artystyczną.

Wszystkie wykonane na zajęciach przedmioty oczywiście pozostają własnością dziewczynek!  
 


Podczas pięciu dni półkolonii:
 • zapoznamy się z różnymi rodzajami materiałów, nauczymy się też robić aplikacje, wszywać zamki, przyszywać guziki, projektować, przygotowywać wykroje i wiele, wiele innych umiejętności,
 • zaprojektujemy i stworzymy własne spódnicznki i biżuterię,
 • stworzymy własną linie perfum i naturalnych kosmetyków,
 • rozwiniemy kreatywność i zrealizujemy twórcze pomysły,
 • stworzymy własny magazyn mody,
 • będziemy uczestniczyć w mini sesji zdjęciowej,


WARTOŚCI EDUKACYJNE • praca metodami designerów,
 • dekorowanie - czyli co nieco o pięknie w otoczeniu,
 • projektowanie dodatków do ubrań,
 • warsztat tworzenia biżuterii,
 • warsztat tworzenia naturalnych kosmetyków i własnej linii perfum,
 • pomysł na własny styl,
 • profesjonalna sesja fotograficzna,
 • recykling fashion - konkurs na projekt wykonany z papieru,


 WYŻYWIENIE


 2 zdrowe i pożywne posiłki dziennie: obiad (drugie danie), podwieczorek + napoje (drugie śniadanie we własnym zakresie.

Jadłospis do wyboru na cały tydzień.
Wszystkie posiłki są przygotowywane przez sprawdzony catering specjalizujący się w obiadach dla dzieci.

CENA ZAWIERA • wyżywienie 2 razy dziennie: obiad (drugie danie), podwieczorek + napoje (II śniadanie we własnym zakresie),
 • opiekę od godziny 8:00 do 17:00 /za dodatkową opłatą możliwa opieka od godziny 7:00/
 • bardzo aktywny program realizowany w kameralnej grupie,
 • opiekę wykwalifikowanych instruktorów,
 • ubezpieczenie,
 • pamiątkowy dyplom i zdjęcie, 
 • profesjonalne warsztaty fotograficzne, 
 • czas świetlicowy przed i po warsztatach,
 • materiały i nowoczesne narzędzia dydaktyczne.


CENA LAST MINUTE - Ostatnie wolne miejsca


Od 25 stycznia przy zapisie obowiązuje:

CENA PROMOCYJNA 

grupa wiekowa 8 -12 / 540 zł

Wpłata zaliczki w ciągu 5 dni od dokonania zapisu w wysokości: 150zł

Regulamin promocji dostępny w zakładce: PROMOCJE.


CENA REGULARNA 

grupa wiekowa 8 - 12 / 690złREGULAMIN - kliknij - PRZYKŁADOWY HARMONOGRAM DNIA - kliknij - KWESTIONARIUSZ OSOBOWY - kliknij -    Od 2010 roku organizujemy warsztaty z robotyki, podczas których dzieci odkrywają w sobie talenty konstruktorskie oraz rozwijają zainteresowania naukami ścisłymi!

Już prawie 6  lat udoskonalamy swoją metodę nauczania, wielokrotnie docenianą przez środowiska akademickie oraz Ministerstwo Edukacji Narodowej. Naszą największą siłą są oryginalne konstrukcje z klocków LEGO, które pozwalają dzieciom zgłębić konkretny problem techniczny i sprawdzić działanie modelu prawdziwego mechanizmu, z którym zetknąć się będą mogli w przyszłości. Pomagamy dzieciom rozwijać konkretne umiejętności i praktycznie sprawdzać, jak działa otaczający je świat. Staramy się jednocześnie zachęcać kursantów do obserwowania i proponowania nowych rozwiązań dla codziennie spotykanych problemów.

W trakcie działalności otworzyliśmy oddziały w Gdyni, Gdańsku i Poznaniu, stworzyliśmy także wraz z dwuczęściowym podręcznikiem innowacyjny kurs językowy – Angielski z Robotami.

Staliśmy się również MIEJSCEM ODKRYWANIA TALENTÓW pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej. Zaś od 2014 roku wraz z Pozytywną Szkołą Podstawową w Gdańsku jako pierwsi i jedyni w Polsce wprowadziliśmy warsztaty z robotyki do podstawy programowej w klasach pierwszych. Warsztaty odbywające się w ramach lekcji prowadzone są w oparciu o starannie ułożone i przygotowane pod wymogi Kuratorium Oświaty programy zajęć.

Od pięciu lat pokazujemy dzieciom, że nauki ścisłe mogą być ciekawe. Najlepszym sposobem na podsumowanie naszej działalności będą więc liczby:

 • zaufało nam ponad 19 000 rodziców,  
 • zorganizowaliśmy ponad 2600 przyjęć urodzinowych,
 • przez 5 lat nieprzerwalnie organizujemy letni i zimowy wypoczynek dla dzieci,
 • prowadziliśmy zajęcia wprowadzające do robotyki w ponad 1400 placówkach oświatowych w Gdańsku, Gdyni, Poznaniu, Redzie, Rumi, Słupsku, Tczewie,Wejherowie i Szczecinie,
 • organizujemy kółka z robotyki (Angielski z Robotami, Wstęp do Małego Konstruktora, 
Mały Konstruktor, Mały Konstruktor PLUS, Wstęp do Ligi Robotyki, Liga Robotyki, Liga Robotyki poziom MASTER)
   w ponad 20szkołach i przedszkolach,
 • braliśmy udział w 350 piknikach i festynach szkolnych,
 • zachęcaliśmy dzieci do nauki robotyki podczas wielu imprez targowych, m.in. Targi Przedszkolaka, Targi Mieszkaniowe, Rodzinka, Targi Brzuszek  i Maluszek, Targi Gier i Zabaw, itd.


- JAKOŚĆ - AUTORSKIE PROGRAMY - 

Przygotowywanie warsztaów dla dzieci jak i wypoczynku letniego i zimowego to nasza praca i pasja! Cechuje nas aktywny, ciekawy i przede wszystkim bezpieczny program! Śledząc nowe trendy wśród dzieci i młodzieży, przy udziale pedagogów oraz specjalistów z dziedziny sztuki  stworzyliśmy program pełen pasji i kreatywności.

- OPIEKA ZDROWOTNA - 

Na każdym obozie dzieci mają zapewnioną pełną opiekę medyczną.

- PROFESJONALNA KADRA - 

Bardzo dużą uwagę przykuwamy do doboru Kadry. Większość lektorów współpracuje z nami od samego początku działalności. Są to ludzie bardzo dobrze przygotowani merytorycznie o nieprzebranych pokładach energii i dobrego humoru!

- KAMERALNE GRUPY -

Sprzyjają integracji, rówieśnicy łatwiej się w nich adaptują.

- ILOŚĆ OPIEKUNÓW - 

Liczba opiekunów jest zawsze zgodna z przepisami.

- PRZEBIEG PÓŁKOLONII - 

W czasie trwania wypoczynku Kadra, jest w stałym kontakcie z Rodzicami. 

- UBEZPIECZENIE -

Każdy uczestnik jest potrójnie chroniony! Posiadamy gwarancje ubezpieczeniowe, polisę odpowiedzialności OC oraz ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW). 


 Terminy dostępne w zakładce ZAPISY.


 

eduROBOT.PL otrzymał tytuł „Miejsca Odkrywania Talentów" pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej.

 

Na 9 Urodziny zmieniamy się dla Was!

Nowa platforma rezerwacyjna - TravelKIDS.PL

eduROBOT.PL i TravelKIDS.PL
tel.: 535 041 242
pn - pt 8:00 - 18:00
sb - nd 10:00 - 18:00

biuro@travelkids.pl


© Copyright 2010-2014 eduROBOT.PL