Dzień Dziecka w eduROBOT.PL - Zajęcia pozalekcyjne dla dzieci eduROBOT.pl

Dzień Dziecka w eduROBOT.PL


Robotyka dla dzieci

Dzień Dziecka w eduROBOT.PL

Z okazji Dnia Dziecka eduROBOT.Pl zaprasza na warsztaty dla małych i dużych konstruktorów. Zobaczcie, gdzie odbędą się bezpłatne warsztaty!

1. Kraków

2-3 czerwca eduROBOT.PL będzie gościć na Smoczym Pikniku na Bulwarach Wiślanych. Na stoisku naszych lektorów będzie można bezpłatnie zbudować robota z edukacyjnych zestawów klocków LEGO WeDo i NXT. Dodatkowo na scenie odbywać się będą konkursy z cennymi nagrodami ufundowanymi przez eduROBOT.PL. Do wygrania aż 15 nagród!

2. Poznań

1 czerwca lektorzy z eduROBOT.PL pojawią się na festynie organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 62 przy ulicy Druskiennickiej w Poznaniu. W bezpłatnych warsztatach z robotyki dla dzieci wezmą udział czwartoklasiści, którzy zbudują konstrukcje z LEGO WeDo. Do dyspozycji uczniów będą również zestawy LEGO Mindstorms NXT.

3 czerwca zapraszamy na Rodzinne warsztaty podczas których wspólnie zbudujemy konstrukcję historyczną - most zwodzony. Zajęcia odbędą się w siedzibie eduROBOT.PL - chętni nadal mogą zapisywać się online.

Również 3 czerwca poznańscy lektorzy pojawią się w Nowym Zoo. W godzinach 11.00-15.00 zbudują wraz z dziećmi zwierzaki z klocków LEGO oraz przekażą Małym Kontruktorom informacje i ciekawostki na temat świata fauny.

3. Szczecin i Stargard Szczeciński

1 czerwca zapraszamy na festyn, który odbędzie się w Szkole Podstawowej nr 11. W tym samym dniu, w godzinach popołudniowych, lektorzy z eduROBOT.PL przeprowadzą pokaz robotów podczas miejskich obchodów Dnia Dziecka "Brzdąc" w Parku Kasprowicza.

2 czerwca wszyscy fani robotyki będą się świetnie bawić podczas festynu w Szkole Podstawowej nr 2 w Stargardzie Szczecińskim - nie zabraknie robotów oraz klocków LEGO.

4. Trójmiasto

1 czerwca zapraszamy na festyn w Szkole Podstawowej nr 62 w Gdańsku. W godzinach 10.00-13.00 będziemy budować samolot z edukacyjnych zestawów klocków LEGO.

2 czerwca lektorzy z eduROBOT.PL zapraszają na imprezę plenerową z okazji Dnia Dziecka ZOO-2012. Roboty oraz inne atrakcje będą do Waszej dyspozycji w godzinach 10,00-15.00.

W tym samym dniu zapraszamy również do Hotelu "Otomin" (ul. Żurawia 2, Otomin), w którym odbędzie się Festyn Rodzinnny. Mali Konstruktorzy będą mogli zbudować konstrukcje zwierząt oraz wziąć udział w zabawach plastycznych, muzycznych i sportowych.

Również 2 czerwca zapraszamy na Festyn w PSSP Gdynia, przy ulicy Strażackiej 15. Lektorzy eduROBOT.PL udostępnią wszystkim zainteresowanym edukacyjne zestawy klocków LEGO WeDo i Mindstorms NXT.

3 czerwca w Trójmieście Mali Konstruktorzy będą mogli uczestniczyć w Zawodach Robotów - Walkach SUMO, zajęciach Angielski z robotami oraz warsztatach z robotyki dla dzieci w wieku 5-7 lat. Aby odebrać wejściówki na bezpłatne warsztaty, wystarczy wysłać maila na adres: trojmiasto@edurobot.pl. Zaproszenia na każde zajęcia, które odbędą się w Gdyni, na ulicy Świętojańskiej 73/1, trafią do pierwszych 12 osób.  Szczegóły dotyczące warsztatów dostępne są tutaj.

Zapraszamy!

 

 


Na 9 Urodziny zmieniamy się dla Was!

Nowa platforma rezerwacyjna - TravelKIDS.PL

eduROBOT.PL i TravelKIDS.PL
tel.: 535 041 242
pn - pt 8:00 - 18:00
sb - nd 10:00 - 18:00

biuro@travelkids.pl


© Copyright 2010-2014 eduROBOT.PL