Dzień Dziecka z Robotami!


Robotyka dla dzieci

  Oferta skierowana do szkół i przedszkoli.

To jednorazowe warsztaty z robotyki dla dzieci w wieku 5-7 i 8-12 lat. Podczas spotkania dzieci korzystając z edukacyjnych zestawów klocków LEGO WeDo oraz LEGO MINDSTORMS NXT zbudują roboty. To jednak nie koniec atrakcji! Każda drużyna będzie miała szansę zaprogramować stworzoną przez siebie konstrukcję!

Dzieci na naszych warsztatach nie tylko odkrywają fascynujący świat techniki, mechaniki i robotyki, ale i świetnie się bawią. Z entuzjazmem biorą udział w zajęciach, podczas, których nie tylko budują, ale również programują roboty. Taka forma nauki pozwala dzieciom na rozwijanie swoich pasji. To nie tylko świetna zabawa, to również edukacja na miarę XXI wieku!   

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą.

oferta dla dzieci w wieku 5-7 lat

Podczas 90 minutowego spotkania dzieci korzystając z edukacyjnych zestawów klocków LEGO WeDo zbudują własne WESOŁE MIASTECZKO.
To nie koniec atrkacji! Każda drużyna będzie miała szansę zaprogramować stworzone przez siebie konstrukcje! 


oferta dla dzieci w wieku 8-12 lat

To jednorazowe warsztaty z robotyki dla dzieci w wieku 8-12 lat. Podczas 120  minutowego spotkaniadzieci korzystając z edukacyjnych zestawów klocków LEGO MINDSTORMS NXT zbudują ZAWODNIKÓW SUMO według instrukcji znajdującej się na laptopach. To nie koniec atrkacji! Każda drużyna będzie miała za zadanie dobudować do własnej konstrukcji elementy wzmocnienia, dzięki którym to właśnie ich Robot wygra legendarne WALKI  ROBOTÓW SUMO. 


W programie:

90 lub 120 min zabawy połączonej z nauką;

Drużynowa budowa robotów z zestawów LEGO WeDo i LEGO MINDSTORMS NXT;

Programowanie zbudowanych robotów;  

 Pamiątkowe zdjęcie.

Możliwość zorganizowania dodatkowej oferty dla dziewczynek - DZIEŃ DZIECKA W SPA lub
W SALONIE MODY!


 

Dzień Dziecka w SPA 

Dzień Dziecka w SPA to idealna propozycja dla dziewczynek
w wieku 7-12 lat, które marzą o tym, by stać się ekspertkami od pielęgnacji urody. Podczas 120 minut zajęć dziewczynki poznają najskrzętniej skrywane sekrety piękna oraz nauczą się samodzielnie wytwarzać pachnące kosmetyki - błyszczyk, peeling, aromatyczne mydełka i musujące kulki do kąpieli. Dodatkowo dziewczynki biorące udział w zajęciach krok po kroku poznają nowoczesne techniki pakowania prezentów. Każda uczestniczka Dnia Dziecka w SPA otrzyma w prezencie zestaw własnoręcznie przygotowanych i zapakowanych kosmetyków.

 

Dzień Dziecka w SALONIE MODY -  NOWOŚĆ  -

Dzień Dziecka w SALONIE MODY to propozycja dla dziewczynek w wieku 7-12 lat, które pasjonuje moda pod wieloma aspektami. 
W trakcje warsztatów uczestniczki nie tylko dowiedzą się, jakie są aktualne trendy w modzie, ale również poznają metody doboru dodatków, poznają tajniki pracy projektantów mody, naszkicują własny projekt ubioru oraz stworzą spódniczkę specjalnie dla siebie.
 

 


  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą.


 

 

              

 

 Oddział TRÓJMIASTO
tel.: 535 04 12 42
pn - pt 8:00-16:00
trojmiasto@edurobot.plDział marketingu i reklamy
Aleksandra Biza
abiza@edurobot.pl


© Copyright 2010-2014 eduROBOT.PL