eduROBOT.PL został partnerem Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego w Gdyni. - Zajęcia pozalekcyjne dla dzieci eduROBOT.pl

eduROBOT.PL został partnerem Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego w Gdyni.


Robotyka dla dzieci

Z wielką satysfakcją informujemy, że od 2 sierpnia 2010 eduROBOT.PL dołączył do innowacyjnych i przedsiębiorczych firm zrzeszonych w e-inkubatorze działającym  przy Pomorskim Parku Naukowo – Technologicznym (PPNT) w Gdyni. Nasza współpraca i partnerstwo z PPNT z pewnością wpłyną na nasz rozwój i wdrażanie nowych usług edukacyjnych.

PPNT w Gdyni to:

  •  najlepsze miejsce dla poszukiwań nowych rozwiązań technologicznych i rozwoju firm innowacyjnych.
  • doskonałe warunki do realizacji pomysłów opartych o wysoko zaawansowane technologie, głównie w dziedzinach biotechnologii i ochrony środowiska, informatyki, elektroniki i telekomunikacji oraz wzornictwa przemysłowego.
  • najlepsze miejsce do rozwoju i współpracy.

Ideą PPNT jest skoncentrowanie na niewielkiej powierzchni wielu czynników związanych z rozwojem firm, ułatwiających prowadzenie działalności gospodarczej, transfer i wdrażanie technologii.
Realizacja projektu „eduROBOT.PL – robotyka dla dzieci i młodzieży”, została zatwierdzona przez Radę Naukową PPNT decyzją nr 12/IV/2010 z dnia 20.07.2010 r., w ramach  E-Inkubatora działającego przy Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym (PPNT) w Gdyni.


Na 9 Urodziny zmieniamy się dla Was!

Nowa platforma rezerwacyjna - TravelKIDS.PL

eduROBOT.PL i TravelKIDS.PL
tel.: 535 041 242
pn - pt 8:00 - 18:00
sb - nd 10:00 - 18:00

biuro@travelkids.pl


© Copyright 2010-2014 eduROBOT.PL