LAST MINUTE 150 zł TANIEJ! - Zajęcia pozalekcyjne dla dzieci eduROBOT.pl

LAST MINUTE 150 zł TANIEJ!


Robotyka dla dzieci

  Dokonaj rezerwacji  w terminie 16-30 czerwca
na Półkolonie z eduROBOT.PL,
a otrzymasz
RABAT 150 ZŁ!

Witaj w Świecie Robotów!

Dziś trudno obyć się bez robotów, zdecydowanie ułatwiają życie i wykonują zadania, które jeszcze nie tak dawno wydawały nam się niemożliwe. Roboty dziś nie tylko odkrywają kosmos ale i przeprowadzając skomplikowane operacje ratują ludzkie życie! To, co kiedyś uważaliśmy za fantastykę, dziś jest rzeczywistością! 
Dzięki eduROBOT.PL Twoje dziecko ma możliwość dołączyć do grona osób, które zgłębiają niesamowity świat zaawansowanej technologii. 

Wakacje z Robotami są wspaniałą okazją, by przekonać się, że poznawanie świata nauki, czy zaawansowanej inżynierii może być pasjonującą przygodą. 
W czasie warsztatów uczestnicy będą mieli możliwość przekonania się pod okiem doświadczonych instruktorów, że nauka to nie tylko teoria, ale przede wszystkim pasjonująca praktyka i doświadczenia
z wykorzystaniem m.in. narzędzi matematycznych.

Nie wyobrażamy sobie jednak wakacji spędzonych bez odpowiedniej dawki ruchu. Co więcej, sport wymaga także ducha rywalizacji i odpowiedniej motywacji. Dlatego też zapewniamy również gry i zabawy na świeżym powietrzu. 

Od pięciu lat organizując warsztaty naukowe jak i pólkolonie z robotami wiemy jak bardzo ważną rzeczą jest to, aby uczestnicy poza dobrą zabawą, uśmiechem na twarzy wychodzili bogatsi o nową wiedzę i doświadczenia nie tylko z dziedziny robotyki i informatyki. Dlatego też w harmonogramie półkolonii uwzględniliśmy warsztaty biologiczno - chemiczne!

Podczas tegorocznych WAKACJI zapraszamy na PÓŁKOLONIE i KOLONIE Z ROBOTAMI!- NOWE TEMATYKI - PÓŁKOLONIE Z ROBOTAMI  5-7    8-12    9-13             

- więcej -                                                                          - więcej -

             

- więcej -                                                                       - więcej - - NOWOŚĆ - PÓŁKOLONIE Z ROBOTAMI wyłącznie DLA DZIEWCZYNEK  5-7  

 

 

 

 

 

 - więcej - - NOWOŚĆ - PÓŁKOLONIA- AKADEMIA DESIGN wyłącznie DLA DZIEWCZYNEK 8 - 12

(bez LEGO)


 

 

 

 

 

 Terminy dostępne w zakładce ZAPISY. 

 eduROBOT.PL otrzymał tytuł „Miejsca Odkrywania Talentów" pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej.

 

 


Na 9 Urodziny zmieniamy się dla Was!

Nowa platforma rezerwacyjna - TravelKIDS.PL

eduROBOT.PL i TravelKIDS.PL
tel.: 535 041 242
pn - pt 8:00 - 18:00
sb - nd 10:00 - 18:00

biuro@travelkids.pl


© Copyright 2010-2014 eduROBOT.PL