LAST MINUTE 150ZŁ TANIEJ - Zajęcia pozalekcyjne dla dzieci eduROBOT.pl

LAST MINUTE 150ZŁ TANIEJ


Robotyka dla dzieci

   

Pozostały ostatnie wolne miejsca na Półkolonie z Robotami !

LAST MINUTE 150zł TANIEJ

UWAGA! Promocja dotyczy jedynie turnusu w terminie 28.07-01.08 i trwa do 28.07.2014r. 


Szczegóły otrzymania rabatu w zakładce PROMOCJE!


 

 Dzięki Półkoloniom z eduROBOT.PL Wasze dzieci przekonają się, że wakacje w mieście w cale nie muszą być nudne! Już w ostatni dzień czerwca rozpoczynamy pierwszy turnus -  5 dni nauki i świetnej zabawy dla dzieci w wieku 5-7, 8-12 i 9-13 lat w naszym ŚWIECIE ROBOTÓW! Każdego dnia od 8:00 do 17:00 nasz profesjonalny zespół zadba o pozytywny nastrój i dobry humor uczestników półkolonii. W godzinach 09:00 do 16:00 zaplanowane sąwarsztaty z robotyki, gry i zabawy na świeżym powietrzu, jak i również wiele innych atrakcji!

Dzień pełen wrażeń wymaga uzupełnienia energii dlatego na naszych uczestników czekają pyszne
i zróżnicowane obiady zapewnione przez profesjonalną firmę cateringową.
 Mały głód nas także nie dopadnie - każdego dnia dzieci otrzymają podwieczorek (świeże owoce, jogurty, drożdżówki, itp.).

Przywożenie dzieci w godzinach 8:00 – 09:00, odbiór 16:00 - 17:00.

 


 
 
PÓŁKOLONIE Z EV3 - ROBOTY W ŚWIECIE GIER
 
ROBOTY W ŚWIECIE GIER to spotkanie z bohaterami najpopularniejszych gier! Temat przygotowany specjalnie nie tylko dla wielbicieli technologicznych nowinek ale i MINECRAFTA, STAR WARS czy INDIANA JONES!
Półkolonie z LEGO MINDSTORMS EV3 to marzenie niejednego konstruktora! To pięć niesamowitych dni spędzonych na nauce i zabawie nowinkami technologicznymi! Zdecydowanie najnowszy edukacyjny zestaw LEGO uczy kreatywności i zasad programowania na najwyższym poziomie a możliwości, które stwarza przed młodymi miłośnikami robotyki są imponujące!
 
 
 
WEHIKUŁ CZASU
dla dzieci w wieku 5-7 8-12 lat

Zabierze nas w podróż po najciekawszych momentach historii. Odwiedzimy krainę dinozaurów, przeniesiemy się w czasie do starożytnych cywilizacji, poznamy także najciekawsze wynalazki epoki Renesansu. 
 
 
 
SUPERBOHATEROWIE
dla dzieci w wieku 5-7 8-12 lat
 
Oprowadzą nas po kartach najpopularniejszych komiksów. Spotkamy się nie tylko z BATMANEM, ale i SPIDERMANEM, HULKIEM, SUPERMANEM. Stoczymy nie jedną walkę dobra ze złem wyruszając na ratunek słabszym
i pokrzywdzonym! Jeżeli chcesz się przekonać czy uda nam się uratować ludziki LEGO koniecznie wybierz Pólkolonie z Superbohaterami! Szykuje się naprawdę niesamowita LEGO PRZYGODA!
 
 
ROBOTY W ŚWIECIE GIER
dla dzieci w wieku 5-7 8-12 lat
 
To spotkanie z bohaterami najpopularniejszych gier! Zdecydowanie wymarzony temat dla wielbicieli MINECRAFTA, ANGRY BIRDS czy STAR WARS! 
 
 
 
 
 
 

W  harmonogramie dnia przewidziany jest czas na GRY I ZABAWY NA ŚWIEŻYM POWIETRZU!


Już ponad 11 000 tysięcy Rodziców przekonało się, że zajęcia organizowane przez eduROBOT.PL są przygotowywane na najwyższym poziomie, a lektorzy prowadzący warsztaty to ludzie doświadczeni i pełni pasji i kreatywności.


MIEJSCA I TERMINY są już dostępne w zakładce: HARMONOGRAM.

Koniecznie sprawdź aktualne PROMOCJE.


 

 


Na 9 Urodziny zmieniamy się dla Was!

Nowa platforma rezerwacyjna - TravelKIDS.PL

eduROBOT.PL i TravelKIDS.PL
tel.: 535 041 242
pn - pt 8:00 - 18:00
sb - nd 10:00 - 18:00

biuro@travelkids.pl


© Copyright 2010-2014 eduROBOT.PL