Półkolonie - LEGO DISNEY FRIENDS - Robotyka dla Dziewczynek - Zajęcia pozalekcyjne dla dzieci eduROBOT.pl

Półkolonie - LEGO DISNEY FRIENDS - Robotyka dla Dziewczynek


Robotyka dla dzieci

  - NOWOŚĆ - 
 ROBOTYKA wyłącznie dla DZIEWCZYNEK!

Dziewczynki witajcie w Świecie Robotów!
Dziś trudno obyć się bez robotów, zdecydowanie ułatwiają życie i wykonują zadania, które jeszcze nie tak dawno wydawały nam się niemożliwe. Roboty dziś nie tylko odkrywają kosmos ale i przeprowadzając skomplikowane operacje ratują ludzkie życie! To, co kiedyś uważaliśmy za fantastykę, dziś jest rzeczywistością! 

Jako pierwsi stworzyliśmy program, dzięki któremu Twoja córka ma możliwość dołączyć do grona osób, które zgłębiają niesamowity świat zaawansowanej technologii. 

FERIE z Robotami są wspaniałą okazją, by przekonać się, że poznawanie świata nauki, czy zaawansowanej inżynierii może być pasjonującą przygodą. 

W czasie warsztatów Małe Konstruktorki będą miały możliwość przekonania się pod okiem doświadczonych instruktorów, że nauka to nie tylko teoria, ale przede wszystkim pasjonująca praktyka i doświadczenia
 z wykorzystaniem m.in. narzędzi matematycznych.

Nie wyobrażamy sobie jednak ferii spędzonych bez odpowiedniej dawki ruchu. Co więcej, sport wymaga także ducha rywalizacji i odpowiedniej motywacji. Dlatego też zapewniamy gry i zabawy na świeżym powietrzu. 

Od prawie sześciu lat organizując warsztaty naukowe jak i pólkolonie z robotami wiemy jak bardzo ważną rzeczą jest to, aby uczestnicy poza dobrą zabawą, uśmiechem na twarzy wychodzili bogatsi o nową wiedzę i doświadczenia nie tylko z dziedziny robotyki i informatyki. 

I Twoja córka może zostać mistrzem robotyki!

LAST MINUTE ostatnie miejsca 150 zł taniej! Przy zapisie od 25 stycznia 2016r.


Dla dziewczynek w wieku 5 - 7 lat


  PROGRAM PÓŁKOLONII  5 - 7  - NOWOŚĆ - LEGO DISNEY FRIENDS - wyłącznie dla dziewczynek

Wraz z Kopciuszkiem, Syrenką Ariel, Elsą i Anną przeniesiemy się do świata Walta Disney'a. Przypomnimy najpiękniejsze bajki oraz najpopularniejsze królewny. W trakcie pięciu dniu półkolonii nasze Małe Konstruktorki będą miały za zadanie zbudowanie konstrukcji odpowiednich do BAJKI DNIA z edukacyjnych zestawów klocków LEGO WeDo.

Zestawy te są wyposażone w silniki i sensory, dzięki, którym zbudowana konstrukcja zostanie uruchomiona. Będziemy mieli okazję zobaczyć efekt pasji tworzenia, szukania kreatywnych rozwiązań oraz rozwijania dziecięcej wyobraźni. Każdego dnia zbudujemy i zakodujemy za pomocą odpowiednich bloczków, aż dwie konstrukcje! A wszystko to w atmosferze bajkowej przygody! 

Podczas pięciu dni półkolonii:

zbudujemy i zaprogramujemy konstrukcje z LEGO WeDo

przy pomocy zbudowanych robotów poznamy ekranizacje najpiękniejszych bajek Walta Disney'a,

tematyki dni: Kopciuszek, Syrenka Ariel, Kraina Lodu, Pocahontas, Aladyn,

weźmiemy udział w grach i zabawach na świeżym powietrzu,

weźmiemy udział w animacji przygotowanej przez Gosię Samosię - odwiedzi nas Elsa i Anna z Krainy Lodu!

- NOWOŚĆ -  ANIMACJA Z GOSIĄ SAMOSIĄ - KRAINA LODU! Mamy ogromną przyjemność ponownie zaprosić do współpracy Gosię Samosię, tym razem dla uczetsników półkolonii przygotuje specjalny program gier, zabaw, konkursów i brokatywych tatuaży, a to wszystko oczywiście w tematyce Krainy Lodu! Gwarantujemy będzie wesoło, radośnie i głośno! Wszystko w atmosferze świetnej zabawy! WARTOŚCI EDUKACYJNEprojektowanie i budowa programowalnych robotów z wykorzystaniem silników, czujników, przekładni, kół, osi
i innych technicznych składników,

rozumienie i interpretacja dwuwymiarowych rysunków wykorzystywanych do budowy modeli trójwymiarowych,

praca metodami inżynierskimi: budowa, testowanie, korekcja błędów, poprawa projektu,

zdobywanie praktycznego doświadczenia z wykorzystaniem narzędzi matematycznych, np. szacowanie
i pomiar wielkości fizycznych, analiza danych, wyznaczanie średniej,

rozwój umiejętności komunikacyjnych, szczególnie w zakresie języka technicznego i słownictwa naukowego,

wiedza z zakresu robotyki i informatyki,WYŻYWIENIE2 zdrowe i pożywne posiłki dziennie: obiad (drugie danie), podwieczorek + napoje (drugie śniadanie we własnym zakresie).
Jadłospis do wyboru na cały tydzień.
Wszystkie posiłki są przygotowywane przez sprawdzony catering specjalizujący się w obiadach dla dzieci.CENA ZAWIERAwyżywienie 2 razy dziennie: obiad (drugie danie), podwieczorek + napoje (II śniadanie we własnym zakresie),

opiekę od godziny 8:00 do 17:00 / za dodatkową opłatą możliwa opieka od godziny 7:00/

bardzo aktywny program realizowany w kameralnej grupie,

opiekę wykwalifikowanych instruktorów,

ubezpieczenie,

pamiątkowy dyplom i zdjęcie, 

animacja pod okiem Gosi Samosi: odwiedzi nas Elsa i Anna z Krainy Lodu!

czas świetlicowy przed i po warsztatach,

materiały i nowoczesne narzędzia dydaktyczne.CENA LAST MINUTE - Ostatnie wolne miejscaOd 25 stycznia 2016r. przy zapisie obowiązuje:

CENA PROMOCYJNA:

grupa wiekowa 5 -7   /   490zł

Wpłata zaliczki w ciągu 5 dni od dokonania zapisu w wysokości: 150zł

Regulamin promocji dostępny w zakładce: PROMOCJE


CENA REGULARNA 

grupa wiekowa 5 - 7 / 640złREGULAMIN - kliknij - PRZYKŁADOWY HARMONOGRAM DNIA  - kliknij - KWESTIONARIUSZ OSOBOWY - kliknij -  - JAKOŚĆ - AUTORSKIE PROGRAMY - 

Przygotowywanie warsztatów naukowych dla dzieci jak i wypoczynku letniego i zimowego to nasza praca i pasja! Cechuje nas aktywny, ciekawy i przede wszystkim bezpieczny program! Śledząc nowe trendy wśród młodych LEGO fanów, przy udziale pedagogów oraz specjalistów z dziedziny robotyki i automatyki stworzyliśmy program pełen pasji i kreatywności.

- PROFESJONALNA KADRA - 

Bardzo dużą uwagę przykuwamy do doboru Kadry. Większość lektorów współpracuje z nami od samego początku działalności. Są to ludzie bardzo dobrze przygotowani merytorycznie o nieprzebranych pokładach energii i dobrego humoru!

- KAMERALNE GRUPY -

Sprzyjają integracji, rówieśnicy łatwiej się w nich adaptują.

- ILOŚĆ OPIEKUNÓW - 

Liczba opiekunów jest zawsze zgodna z przepisami.

- SPRZĘT DYDAKTYCZNY - 

Prowadzimy warsztaty z wykorzystaniem nowoczesnych edukacyjnych zestawów LEGO WeDo przeznaczonych dla dzieci w wieku  5 - 7. Zestawy te umożliwiają skonstruowanie robota wyposażonego w profesjonalne silniki i sensory. Przed każdym turnusem sprzęt jest poddawany wnikliwej kontroli, segregacji i uzupełnieniu o zapasowe części.

- PRZEBIEG PÓŁKOLONII - 

W czasie trwania wypoczynku Kadra, jest w stałym kontakcie z Rodzicami.

- UBEZPIECZENIE -

Każdy uczestnik jest potrójnie chroniony! Posiadamy gwarancje ubezpieczeniowe, polisę odpowiedzialności OC oraz ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW).

Od 2010 roku organizujemy warsztaty z robotyki, podczas których dzieci odkrywają w sobie talenty konstruktorskie oraz rozwijają zainteresowania naukami ścisłymi!

Już prawie 6  lat udoskonalamy swoją metodę nauczania, wielokrotnie docenianą przez środowiska akademickie oraz Ministerstwo Edukacji Narodowej. Naszą największą siłą są oryginalne konstrukcje z klocków LEGO, które pozwalają dzieciom zgłębić konkretny problem techniczny i sprawdzić działanie modelu prawdziwego mechanizmu, z którym zetknąć się będą mogli w przyszłości. Pomagamy dzieciom rozwijać konkretne umiejętności i praktycznie sprawdzać, jak działa otaczający je świat. Staramy się jednocześnie zachęcać kursantów do obserwowania i proponowania nowych rozwiązań dla codziennie spotykanych problemów.

W trakcie działalności otworzyliśmy oddziały w Gdyni, Gdańsku i Poznaniu, stworzyliśmy także wraz z dwuczęściowym podręcznikiem innowacyjny kurs językowy – Angielski z Robotami.

Staliśmy się również MIEJSCEM ODKRYWANIA TALENTÓW pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej. Zaś od 2014 roku wraz z Pozytywną Szkołą Podstawową w Gdańsku jako pierwsi i jedyni w Polsce wprowadziliśmy warsztaty z robotyki do podstawy programowej w klasach pierwszych. Warsztaty odbywające się w ramach lekcji prowadzone są w oparciu o starannie ułożone i przygotowane pod wymogi Kuratorium Oświaty programy zajęć.

Od pięciu lat pokazujemy dzieciom, że nauki ścisłe mogą być ciekawe. Najlepszym sposobem na podsumowanie naszej działalności będą więc liczby:

  • zaufało nam ponad 19 000 rodziców,  
  • zorganizowaliśmy ponad 2600 przyjęć urodzinowych,
  • przez 5 lat nieprzerwalnie organizujemy letni i zimowy wypoczynek dla dzieci,
  • prowadziliśmy zajęcia wprowadzające do robotyki w ponad 1400 placówkach oświatowych w Gdańsku, Gdyni, Poznaniu, Redzie, Rumi, Słupsku, Tczewie,Wejherowie i Szczecinie,
  • organizujemy kółka z robotyki (Angielski z Robotami, Wstęp do Małego Konstruktora, 
Mały Konstruktor, Mały Konstruktor PLUS, Wstęp do Ligi Robotyki, Liga Robotyki, Liga Robotyki poziom MASTER)
     w ponad 20szkołach i przedszkolach,
  • braliśmy udział w 350 piknikach i festynach szkolnych,
  • zachęcaliśmy dzieci do nauki robotyki podczas wielu imprez targowych, m.in. Targi Przedszkolaka, Targi Mieszkaniowe, Rodzinka, Targi Brzuszek  i Maluszek, Targi Gier i Zabaw, itd.

 Terminy dostępne w zakładce ZAPISY.


eduROBOT.PL otrzymał tytuł „Miejsca Odkrywania Talentów" pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej.

 

 

 


Na 9 Urodziny zmieniamy się dla Was!

Nowa platforma rezerwacyjna - TravelKIDS.PL

eduROBOT.PL i TravelKIDS.PL
tel.: 535 041 242
pn - pt 8:00 - 18:00
sb - nd 10:00 - 18:00

biuro@travelkids.pl


© Copyright 2010-2014 eduROBOT.PL