MAŁY PROGRAMISTA - Zajęcia pozalekcyjne dla dzieci eduROBOT.pl

MAŁY PROGRAMISTA


Robotyka dla dzieci

 

- NOWOŚĆ - MAŁY PROGRAMISTA 
        dla dzieci w wieku 5 - 7 lat
 
Warsztaty przygotowane zostały przez ekspertów oraz pedagogów z wieloletnim doświadczeniem. W trakcie zajęć wykorzystujemy najnowocześniejsze narzędzia dydaktyczne oraz zestawy LEGO WeDo. Tworząc proste kosntrukcje kursanci odkrywają innowacyjny i technologiczny świat. 
 
Kursanci poznają nie tylko sekrety mechaniki, czy też w jaki sposób używać przekładnie i dźwignie, przede wszystkim zdobędą wiedzę programistyczną. Robotyka jest wyłącznie elementem pomocnicznym.
 
Zaczynając od najprostszych algorytmów używając intuicyjnego programu LEGO WeDo aż po najtrudniejsze używając operacji arytmetycznych, programów wielokrotnych czy też warunkowego działania sprawdzającego stan czujników. To zaledwie jedynie kilka możliwości programu LEGO WeDo. Jest ich zdecydowanie więcej. Kurs obejmuje 30 spotkań!` Kursanci, którzy go ukończą w kolejnych latach mogą kontynouwać swoje pasje programistyczne podczas uczestnictwa w warsztatach: LIGA ROBOTYKI - SCRACHT - ucząc się m.in tworzenia prostych gier. 
 
MAŁY PROGRAMISTA pozwala kursantom w rozwijaniu myślenia kreatywnego oraz doskonaleniu umiejętności analitycznych. Dzisiaj języki programistyczne to nie tylko domena informatyków, a również narzędzie, dzięki, któremu dzieci nadążają za postępem techniki i co więcej świadomie z niego korzystają! Lista korzyści nauki programowania jest naprawdę długa! Tworzenie oprogramowania jest jednym z filarów innowacyjnej gospodarki.
 
Dobrze wiemy, że zabawa jest formą poznawania świata i nauką dla najmłodszych. Łącząc edukację z zabawą, proponujemy to, co dzieci naprawdę lubią i co pozwoli im na budowanie nowych doświadczeń!

Dlaczego warto uczyć się programowania?

naucza logicznego myślenia,

umożliwia odnaleźć się w świecie nowoczesnych technologii,

pozwala wypracować umiejętność efektywnego myślenia o rzeczach niezwiązanych z informatyką,

warto nauczyć dzieci jak mądrze korzystać z komputerów / tabletów,

obcowanie dzieci z nowoczesnymi technologiami pozwoli w przyszłości wpływać na ich rozwój
i wykonywać nowe, nieznane nam jeszcze zawody,

 rozwija wyobraźnię i uczą się myśleć niestereotypowo, 

 utrwala zdobytą wiedzę,

dzieci poznają zasady działania nowoczesnych silników i sensorów,

odkryjemy fascynujący świat robotyki oraz mnóstwo nowych inspiracji.


  Ilość miejsc jest ograniczona. Nie czekaj, zapisz się już dziś!eduROBOT.PL otrzymał tytuł „Miejsca Odkrywania Talentów" pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej.

 

 

Na 9 Urodziny zmieniamy się dla Was!

Nowa platforma rezerwacyjna - TravelKIDS.PL

eduROBOT.PL i TravelKIDS.PL
tel.: 535 041 242
pn - pt 8:00 - 18:00
sb - nd 10:00 - 18:00

biuro@travelkids.pl


© Copyright 2010-2014 eduROBOT.PL