Półkolonia - STAR WARS - MAJSTERKOWANIE I KODOWANIE - Zajęcia pozalekcyjne dla dzieci eduROBOT.pl

Półkolonia - STAR WARS - MAJSTERKOWANIE I KODOWANIE


Robotyka dla dzieci

 - NOWOŚĆ - STAR WARS -
Witaj w Świecie MAJSTERKOWANIA I KODOWANIA!

Dziś trudno obyć się bez robotów, zdecydowanie ułatwiają życie i wykonują zadania, które jeszcze nie tak dawno wydawały nam się niemożliwe. Roboty dziś nie tylko odkrywają kosmos ale i przeprowadzając skomplikowane operacje ratują ludzkie życie! To, co kiedyś uważaliśmy za fantastykę, dziś jest rzeczywistością! 
Dzięki eduROBOT.PL Twoje dziecko ma możliwość dołączyć do grona osób, które zgłębiają niesamowity świat zaawansowanej technologii. 

W te FERIE chcielibyśmy Państwu przedstawić PREMIEROWY PROGRAM WARSZTATÓW:

STAR WARS - MAJSTERKOWANIE I KODOWANIE! 

W trakcie półkolonii będą mieli okazję do pracy warsztatowej korzystając z takich samych narzędzi jak profesjonalni elektronicy! Jest to idealna okazja, by Młodzi Majsterkowicze zapoznali się z prawdziwymi opornikami, diodami czy też układami scalonymi.

Pod okiem doświadczonych instruktorów kursanci przekonają się, że nauka to nie tylko teoria, ale przede wszystkim pasjonująca praktyka i doświadczenie! Zestawy, na których będzie bazować poza częściami elektronicznymi składają się z klocków z ekologicznego materiału! A gdy już skontruujemy roboty będziemy mieli do rozwiązania elektroniczne zagadki! Nasi kursanci odkryją fascynujący ŚWIAT KODOWANIA! 

Nie wyobrażamy sobie jednak ferii spędzonych bez odpowiedniej dawki ruchu. Co więcej, sport wymaga także ducha rywalizacji i odpowiedniej motywacji. Dlatego też zapewniamy również gry i zabawy na świeżym powietrzu. 

Od prawie sześciu lat organizując warsztaty naukowe jak i pólkolonie z robotami wiemy jak bardzo ważną rzeczą jest to, aby uczestnicy poza dobrą zabawą, uśmiechem na twarzy wychodzili bogatsi o nową wiedzę i doświadczenia nie tylko z dziedziny robotyki, informatyki, fizyki, mechaniki i elektorniki.  Dlatego też w harmonogramie półkolonii uwzględniliśmy warsztaty biologiczne i wiele innych zatrakcji!

I Twoje dziecko może zostać mistrzem kodowania!

LAST MINUTE ostatnie miejsca 150 zł taniej! Przy zapisie od 25 stycznia 2016r.

- NOWOŚĆ - STAR WARS - MAJSTERKOWANIE I KODOWANIESTAR WARS

Wraz z bohaterami STAR WARS - poznamy świat od strony elektroniki, majsterkowania i kodowania!  Dzięki nowoczesnym elektronicznym zestawom będziemy mieli okazję zaprojektować i stworzyć niezapomniane modele. Wszyscy fani niesamowitego filmu: STAR WARS będą zachwyceni! 

Podczas pięciu dni półkolonii:

zbudujemy mechanizmy z zestawów składających się z ekologicznych materiałów ora części elektronicznych,

przy pomocy tabletów zapoznamy się z kodowaniem w programie SCRACHT 

dowiemy się czym jest ARDUINO

poznamy podstawy elektroniki (w jaki sposób działają narzędzia elektroniczne, prąd, ale i w jaki sposób tworzy się elektroniczne obwody)

dowiemy się w jaki sposób działają podstawowe czujniki: odległości, natężenia światła i dźwięku,

weźmiemy udział w grach i zabawach na świeżym powietrzu,

weźmiemy udział w warsztatach biologicznych z edubio,
 
- NOWOŚĆ -   BOGATE WNĘTRZE RYB - sekcja kręgowca! To już kolejny cykl warsztatów ze współpracy z edubio! Podczas WAKACJI 2015 warsztaty z edubio cieszyły się dużym uznaniem wśród dzieci jak i rodziców! Jednak tym razem przyszedł czas na zajęcia praktyczne poprzedzone występem dotyczącym anatomii, morfologii i ekologii ryb! W trakcie zajęć uczestnicy dokonują w drużynach sekcji ryby na przykładzie śledzia lub płotki. Dzięki czemu mogą zaobserwować budowę wewnętrzną, prześledzić wygląd organów oraz zrozumieć ich funkcjonalność!  Zajęcia te BUDZĄ ISKRĘ PRZYRODNIKA, UCZĄ POPRZEZ ZABAWĘ  I BEZPOŚREDNI KONTAKT Z PRZYRODĄ! 
 


 WARTOŚCI EDUKACYJNEPółkolonie z MAJSTERKOWANIA I KODOWANIA to marzenie niejednego konstruktora! To pięć niesamowitych dni spędzonych na nauce i zabawie ELEKTRONIKĄ! Zdecydowanie najnowszy edukacyjny zestaw uczy kreatywności i zasad kodowania na najwyższym poziomie, a możliwości, które stwarza przed młodymi miłośnikami majsterkowania są imponujące!

projektowanie i budowa programowalnych mechanizmów z wykorzystaniem ARDUINO, diodami, silnikami, mernikami, silników, czujników, przekładni, kół, osi
i innych elektronicznych narzędzi,

rozumienie i interpretacja dwuwymiarowych rysunków wykorzystywanych do budowy modeli trójwymiarowych,

praca metodami inżynierskimi: budowa, testowanie, korekcja błędów, poprawa projektu,

zdobywanie praktycznego doświadczenia z wykorzystaniem narzędzi matematycznych, np. szacowanie
i pomiar wielkości fizycznych, analiza danych, wyznaczanie średniej,

rozwój umiejętności komunikacyjnych, szczególnie w zakresie języka technicznego i słownictwa naukowego,

wiedza z zakresu eletroniki, robotyki, kodowania, mechaniki i informatyki, WYŻYWIENIE2 zdrowe i pożywne posiłki dziennie: obiad (drugie danie), podwieczorek + napoje (drugie śniadanie we własnym zakresie).
Jadłospis do wyboru na cały tydzień.
Wszystkie posiłki są przygotowywane przez sprawdzony catering specjalizujący się w obiadach dla dzieci.CENA ZAWIERAwyżywienie 2 razy dziennie: obiad (drugie danie), podwieczorek + napoje (II śniadanie we własnym zakresie),

opiekę od godziny 8:00 do 17:00 /za dodatkową opłatą możliwa opieka od godziny 7:00/

bardzo aktywny program realizowany w kameralnej grupie - 23h robotyki,

opiekę wykwalifikowanych instruktorów,

ubezpieczenie,

pamiątkowy dyplom i zdjęcie, 

1,5h warsztatów z edubio - bogate wnętrze ryb - sekcja bezkręgowca

gry i zabawy na świeżym powietrzu,

materiały i nowoczesne narzędzia dydaktyczne,

czas świetlicowy przed i po warsztatach.


CENA  LAST MINUTE - ostatnie wolne miejscaOd 25 stycznia przy zapisie obowiązuje:

CENA PROMOCYJNA:

grupa wiekowa 8 -13  /   640zł

Wpłata zaliczki w ciągu 5 dni od dokonania zapisu w wysokości: 150zł

Regulamin promocji dostępny w zakładce: PROMOCJECENA REGULARNA PÓŁKOLONII:

grupa wiekowa 8 - 13    / 790złREGULAMIN - kliknij - PRZYKŁADOWY HARMONOGRAM DNIA  - kliknij - KWESTIONARIUSZ OSOBOWY - kliknij - - JAKOŚĆ - AUTORSKIE PROGRAMY - 

Przygotowywanie warsztatów naukowych dla dzieci jak i wypoczynku letniego i zimowego to nasza praca i pasja! Cechuje nas aktywny, ciekawy i przede wszystkim bezpieczny program! Śledząc nowe trendy wśród młodych LEGO fanów, przy udziale pedagogów oraz specjalistów z dziedziny robotyki i automatyki stworzyliśmy program pełen pasji i kreatywności.

- PROFESJONALNA KADRA - 

Bardzo dużą uwagę przykuwamy do doboru Kadry. Większość lektorów współpracuje z nami od samego początku działalności. Są to ludzie bardzo dobrze przygotowani merytorycznie o nieprzebranych pokładach energii i dobrego humoru!

- KAMERALNE GRUPY -

Sprzyjają integracji, rówieśnicy łatwiej się w nich adaptują.

- ILOŚĆ OPIEKUNÓW - 

Liczba opiekunów jest zawsze zgodna z przepisami.

- SPRZĘT DYDAKTYCZNY - 

Prowadzimy warsztaty z wykorzystaniem całkiem nowych zestawów edukacyjnych składających się z części elektronicznych oraz elementach mechanicznych wycinanych laserowo z ekologicznego tworzywa. Samo konstruowanie polega na skręcaniu elementów za pomocą śrubek. W trakcie warsztatów uczetsnicy mają do czynienia z profesjonalnymi opornikami, diodami czy też układami scalonymi.  Kursanci są zachęcani do kreatywnego rozwiązywania elektronicznych zagadek metodą burzy mózgów, poprzez proces selekcji, budowania, testowania i ewaluacji.  Przed każdym turnusem sprzęt jest poddawany wnikliwej kontroli, segregacji i uzupełnieniu o zapasowe części.

- PRZEBIEG PÓŁKOLONII - 

W czasie trwania wypoczynku Kadra, jest w stałym kontakcie z Rodzicami.

- UBEZPIECZENIE -

Każdy uczestnik jest potrójnie chroniony! Posiadamy gwarancje ubezpieczeniowe, polisę odpowiedzialności OC oraz ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW).


Od 2010 roku organizujemy warsztaty z robotyki, podczas których dzieci odkrywają w sobie talenty konstruktorskie oraz rozwijają zainteresowania naukami ścisłymi!

Już prawie 6  lat udoskonalamy swoją metodę nauczania, wielokrotnie docenianą przez środowiska akademickie oraz Ministerstwo Edukacji Narodowej. Naszą największą siłą są oryginalne konstrukcje z klocków LEGO, które pozwalają dzieciom zgłębić konkretny problem techniczny i sprawdzić działanie modelu prawdziwego mechanizmu, z którym zetknąć się będą mogli w przyszłości. Pomagamy dzieciom rozwijać konkretne umiejętności i praktycznie sprawdzać, jak działa otaczający je świat. Staramy się jednocześnie zachęcać kursantów do obserwowania i proponowania nowych rozwiązań dla codziennie spotykanych problemów.

W trakcie działalności otworzyliśmy oddziały w Gdyni, Gdańsku i Poznaniu, stworzyliśmy także wraz z dwuczęściowym podręcznikiem innowacyjny kurs językowy – Angielski z Robotami.

Staliśmy się również MIEJSCEM ODKRYWANIA TALENTÓW pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej. Zaś od 2014 roku wraz z Pozytywną Szkołą Podstawową w Gdańsku jako pierwsi i jedyni w Polsce wprowadziliśmy warsztaty z robotyki do podstawy programowej w klasach pierwszych. Warsztaty odbywające się w ramach lekcji prowadzone są w oparciu o starannie ułożone i przygotowane pod wymogi Kuratorium Oświaty programy zajęć.

Od pięciu lat pokazujemy dzieciom, że nauki ścisłe mogą być ciekawe. Najlepszym sposobem na podsumowanie naszej działalności będą więc liczby:

  • zaufało nam ponad 19 000 rodziców,  
  • zorganizowaliśmy ponad 2600 przyjęć urodzinowych,
  • przez 5 lat nieprzerwalnie organizujemy letni i zimowy wypoczynek dla dzieci,
  • prowadziliśmy zajęcia wprowadzające do robotyki w ponad 1400 placówkach oświatowych w Gdańsku, Gdyni, Poznaniu, Redzie, Rumi, Słupsku, Tczewie,Wejherowie i Szczecinie,
  • organizujemy kółka z robotyki (Angielski z Robotami, Wstęp do Małego Konstruktora, 
Mały Konstruktor, Mały Konstruktor PLUS, Wstęp do Ligi Robotyki, Liga Robotyki, Liga Robotyki poziom MASTER)
     w ponad 20szkołach i przedszkolach,
  • braliśmy udział w 350 piknikach i festynach szkolnych,
  • zachęcaliśmy dzieci do nauki robotyki podczas wielu imprez targowych, m.in. Targi Przedszkolaka, Targi Mieszkaniowe, Rodzinka, Targi Brzuszek  i Maluszek, Targi Gier i Zabaw, itd.

 

 Terminy dostępne w zakładce ZAPISY.  

eduROBOT.PL otrzymał tytuł „Miejsca Odkrywania Talentów" pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej.


 

 


Na 9 Urodziny zmieniamy się dla Was!

Nowa platforma rezerwacyjna - TravelKIDS.PL

eduROBOT.PL i TravelKIDS.PL
tel.: 535 041 242
pn - pt 8:00 - 18:00
sb - nd 10:00 - 18:00

biuro@travelkids.pl


© Copyright 2010-2014 eduROBOT.PL