Półkolonie 2019


Robotyka dla dzieci

 Oferta wkrótce!


Wspomnienie Wakacji 2018...


To były naprawdę FAJNE WAKACJE! Dziękujemy wszystkim Uczestnikom za  10 tygodni cudownych chwil! To dzięki WAM w naszych głowach pojawiają się pomysły na nowe edycje. To dzięki Wam każdy kolejny dzień był NIEBANALNY!

Przez 10 tygodni Wakacji zbudowaliśmy wspólnie ponad 2500 robotów! #WOW! 
 
Zaskoczyliście nas swoimi niesamowitymi pomysłami tworząc samodzielnie całkiem nowe projekty! Wasza precyzyjność i pomysłowość niejednokrotnie wywołała uśmiech na naszych twarzach! Drodzy Rodzice Wasze Dzieci są NIESAMOWITE!
 
Cieszymy się ogromnie, że z roku na rok coraz więcej Dziewczynek spędza z nami ten czas! To bardzo MIŁE! 
Podczas tegorocznych Wakacji Projektantki LEGO poznawały najpiękniejsze bajki Disney’a a Designerki w Mieście urządziły między innymi pokaz mody czy zamieniły sale w gabinety kosmetyczne. 
 
Wspominając tegoroczne Wakacje nie da się pominąć  KASZUBSKIEJ PRZYGODY! To była KOLONIA jedyna w swoim rodzaju! Z uśmiechami na twarzy Wychowawcy witali nie tylko nowych uczestników ale i stałych bywalców! Co to była za radość widzieć się ponownie po roku czasu! 
Już pierwszego dnia okazało się, że w trakcie Kolonii mamy 3 Jubilatów, no cóż…wyjście było jedno…czekała nas potrójna urodzinowa domówka i to z arbuzami! 
Do tego cudowne widoki podczas przepłynięcia kajakiem caaaaałego jeziora, wspólne ognisko z grami i zabawami, podchody w deszczu no i oczywiście już legendarne w  eduROBOT.PL rozgrywki pani Oli w ringo…no po prostu bomba! 
 
Teraz czas na nowe pomysły! My się zabieramy do pracy. Czas przygotować całkiem nowe programy zajęć! Bo już niedługo…w FERIE 2019! Do zobaczenia! 
 


Oddział TRÓJMIASTO
tel.: 535 04 12 42
pn - pt 8:00-16:00
trojmiasto@edurobot.plDział marketingu i reklamy
Aleksandra Biza
abiza@edurobot.pl


© Copyright 2010-2014 eduROBOT.PL