Superszybki konkurs - wygraj wejściówkę! - Zajęcia pozalekcyjne dla dzieci eduROBOT.pl

Superszybki konkurs - wygraj wejściówkę!


Robotyka dla dzieci

Błyskawiczny konkurs dla fanów robotów i EURO 2012

EURO 2012 coraz bliżej, a sportowe emocje rosną - również w gdyńskiej siedzibie eduROBOT.PL! Specjalnie dla wszystkich, którzy nie mogą się doczekać widowiskowych akcji na piłkarskim boisku przygotowaliśmy błyskawiczny konkurs z atrakcyjną nagrodą - zaproszeniem na Piłkarski Puchar Robotów. Uwaga - kto pierwszy ten lepszy - wejściówki trafią do 3 osób, które najszybciej prześlą maila na podany niżej adres.
 
Pokaż, że jesteś superszybki jak piłkarz – robot z LEGO! Wyślij maila o treści: „Chcę zagrać w Piłkarskim Pucharze Robotów” na adres: trojmiasto@edurobot.pl i zgarnij bezpłatną wejściówkę na sportowe wydarzenie sezonu - Piłkarski Puchar Robotów w Gdyni. 6 maja odkryjesz zupełnie nowe oblicze sportu i edukacji, a wszystko dzięki świetnej zabawie robotami z LEGO i niezapomnianym atrakcjom.
 

Piłkarski Puchar Robotów to wymarzona zabawa dla wszystkich wielbicieli sportu i zdrowej rywalizacji. Podczas zajęć stworzymy własne drużyny piłkarskie, wcielimy się w rolę trenerów i omówimy strategię gry, a także skonstruujemy i zaprogramujemy superszybkiego piłkarza, niezawodnego bramkarza oraz interaktywnych kibiców. Najważniejszym punktem programu będzie widowiskowy Mecz Robotów EURO 2012, w którym wystąpią roboty stworzone przez dzieci. Piłkarski Puchar Robotów to idealna propozycja dla miłośników robotów, zabaw ruchowych i gier zespołowych.

Powodzenia!


Na 9 Urodziny zmieniamy się dla Was!

Nowa platforma rezerwacyjna - TravelKIDS.PL

eduROBOT.PL i TravelKIDS.PL
tel.: 535 041 242
pn - pt 8:00 - 18:00
sb - nd 10:00 - 18:00

biuro@travelkids.pl


© Copyright 2010-2014 eduROBOT.PL