Trwają zapisy na wiosenne warsztaty z robotyki! - Zajęcia pozalekcyjne dla dzieci eduROBOT.pl

Trwają zapisy na wiosenne warsztaty z robotyki!


Robotyka dla dzieci

Zapisz się na wybrany blok warsztatów z robotyki dla dzieci

lub

wybierz kurs z edycji jesiennej warsztatów - zapisy zbieramy od sierpnia!

Warsztaty z robotyki to połączenie edukacji z zakresu nauk ścisłych, zabawy kolorowymi zestawami dydaktycznymi LEGO i majsterkowania. Program zajęć został opracowany przez ekspertów od robotyki dla dzieci oraz pedagogów z wieloletnim doświadczeniem, których łączy zapał do odkrywania dziecięcych talentów.

Wszystkie warsztaty organizowane przez eduROBOT.PL mają za zadanie wspierać rozwój dziecka, dlatego zawsze dostosowujemy optymalny rodzaj konstrukcji oraz język programowania do wieku uczestników.

Zapraszamy na 3 rodzaje kursów z robotyki:

Angielski z Robotami - Mały Konstruktor po angielsku - warsztaty dla dzieci w wieku 4-7 lat w Poznaniu

Po raz pierwszy w Poznaniu ruszyły zajęcia z robotyki, podczas których dzieci uczą się języka angielskiego. Cykl 12 spotkań obejmuje budowanie robotów, naukę nowych słówek oraz ciągłą konwersację w języku angielskim. Dzięki temu, każde 90-minutowe spotkanie służy doskonaleniu umiejętności językowych dzieci oraz sprawia, że uczestnicy opanowują język w naturalny sposób – podczas zabawy z rówieśnikami. Poziom zajęć jest każdorazowo dostosowywany do umiejętności uczestników warsztatów.

Angielski z Robotami - szczegółowy opis warsztatów

Mały Konstruktor - warsztaty dla dzieci w wieku 5-7 lat

Cykl 12 spotkań realizowanych w oparciu o bloki tematyczne: sport, safari, środki lokomocji. Każda godzina zajęć (60 minut) to nauka logicznego myślenia, rozwijanie wyobraźni przestrzennej i kreatywności oraz doskonalenie umiejętności współpracy z rówieśnikami. Oprócz poznawania zasad matematyki i robotyki dzieci świetnie się bawią, spędzając czas na tworzeniu inspirujących konstrukcji.

Mały Konstruktor - szczegółowy opis warsztatów

Liga Robotyki - warsztaty dla dzieci w wieku 8-12 lat

Cykl 12 spotkań, podczas których uczestnicy tworzą zaawansowane konstrukcje z edukacyjnych zestawów Lego Mindstorms NXT. Kurs obejmuje 24 godziny , podczas których wielbiciele robotów rozwijają zdolności analitycznego myślenia, poznają działanie sensorów i silników oraz wykorzystują w praktyce wiedzę z zakresu matematyki, fizyki i robotyki. Dzięki Lidze Robotyki dzieci zaczynają postrzegać komputer jako narzędzie przydatne do projektowania i programowania i z pasją wykorzystują go do realizowania autorskich pomysłów.

Liga Robotyki - szczegółowy opis warsztatów

Twórca Gier - warsztaty dla młodzieży w wieku 13-19 lat w Gdyni

Cykl 10 spotkań, podczas których uczestnicy poznają tajniki tworzenia gier komputerowych. Warsztaty Twórca Gier to propozycja dla młodzieży zafascynowanej możliwościami, jakie stwarza cyberprzestrzeń. Uczestnicy zajęć uczą się programować w języku C++, tworzą algorytmy i poznają podstawy pisania silników zróżnicowanych gier. Warsztaty pokazują w praktyczny sposób, jak stworzyć grę komputerową - ich zwieńczeniem jest samodzielne opracowanie gry, którą każdy twórca otrzyma na pamiątkowej płycie.

Twórca Gier - szczegółowy opis warsztatów

Sprawdź termin warsztatów w zakładce Terminy lub klikając w napis

Kółko z robotyki w Twojej szkole - pasjonujące zajęcia pozalekcyjne na wyciągnięcie ręki!

Kółko z robotyki dla dzieci i młodzieży w Twojej szkole? Teraz to możliwe! Zbierz grupę 12 dzieci i skontaktuj się z nami, a my zorganizujemy Kółko z robotyki w dogodnej dla Ciebie lokalizacji!


Na 9 Urodziny zmieniamy się dla Was!

Nowa platforma rezerwacyjna - TravelKIDS.PL

eduROBOT.PL i TravelKIDS.PL
tel.: 535 041 242
pn - pt 8:00 - 18:00
sb - nd 10:00 - 18:00

biuro@travelkids.pl


© Copyright 2010-2014 eduROBOT.PL