Wspieramy Funację Żyć z pompą!


Robotyka dla dzieci

eduROBOT.PL zaprasza do Teatru MINIATURA w Gdańsku ul. Grunwaldzka 16 dnia 9 kwietnia 2011 (sobota) w godz. 16-18 na niezapomniane spotkanie z podróżą i zabawy robotami. „Wielka podróż...” odbędzie się po raz drugi i jest to impreza dobroczynna dla dzieci i młodzieży. Zapraszamy znanych podróżników, aby przybliżyli młodej publiczności swoje doświadczenia z wypraw z perspektywy - dzieci świata.

W pierwszej części uczta muzyczno- teatralna Michał Kosiński akordeon i Teatr Qfer oraz wręczenie nagród laureatom konkursu "Scenariusz na żyć z POMPĄ".

W przerwie: robotyka dla dzieci, sesja zdjęciowa z podróżnikami i motorami BMW, wystawa fotografii z różnych stron świata.

A w drugiej części m.in
. Ania Jackowska opowie o swoich wyprawach po świecie, które odbywa na motorze, np. BMW. I właśnie motory BMW również będą gościć na naszej imprezie. Pani Ania jest nominowana do Nagrody National Geographic Travelery 2010 w kategorii - Podróż Roku za wyprawę na Bałkany. Będą z nami również nasz Fundator MIROSŁAW BAKA, Igor Tracz Mistrz Świata z Oslo 2011 i Wicemistrz Europy w wyścigach psich zaprzęgów (wraz ze swymi psiakami i zaprzęgiem) oraz podróżnicy Gracjan Kaja i Piotr Nowakowski.
 Oddział TRÓJMIASTO
tel.: 535 04 12 42
pn - pt 8:00-18:00
trojmiasto@edurobot.plDział marketingu i reklamy
Aleksandra Biza
abiza@edurobot.pl


© Copyright 2010-2014 eduROBOT.PL