Zajęcia cykliczne 2016 / 2017


Robotyka dla dzieci

- WARSZTATY Z ROBOTYKI, MAJSTERKOWANIA I KODOWANIA - 

Tej jesieni bohaterowie najpopularniejszych filmów, bajek i gier oprowadzą nas po świecie najnowocześniejszych technologii!

HIT PROMOCYJNY - już od 50 zł / mc


K U R S Y :: MISTRZOWIE MOCY UCZĄ I BAWIĄ - ROBOTYKA Z JEDI! ::


Wstęp do Małego konstruktora  - dla dzieci w wieku 3-4 lata


Mały Konstruktor - dla dzieci w wieku 5 lat


Mały Konstruktor PLUS - dla dzieci w wieku 6 lat


Wstęp do Ligi Robotyki - dla dzieci w wieku 7 lat


Liga Robotyki - dla dzieci w wieku 8 - 9 lat 


Liga Robotyki PLUS - poziom MASTER - dla dzieci w wieku 10 lat


- NOWOŚĆ - Liga Majsterkowania i Kodowania - poziom EXPERT - dla dzieci w wieku 11 - 14 lat Nasza działalność..

Od 2010 roku organizujemy warsztaty z robotyki oraz półkolonie i kolonie, podczas których dzieci odkrywają w sobie talenty konstruktorskie oraz rozwijają zainteresowania naukami ścisłymi!

Już od ponad sześciu lat udoskonalamy swoją metodę nauczania, wielokrotnie docenianą przez środowiska akademickie oraz Ministerstwo Edukacji Narodowej. Naszą największą siłą są oryginalne konstrukcje z klocków LEGO, które pozwalają dzieciom zgłębić konkretny problem techniczny i sprawdzić działanie modelu prawdziwego mechanizmu, z którym zetknąć się będą mogli w przyszłości. Pomagamy dzieciom rozwijać konkretne umiejętności i praktycznie sprawdzać, jak działa otaczający je świat. Staramy się jednocześnie zachęcać kursantów do obserwowaniai proponowania nowych rozwiązań dla codziennie spotykanych problemów.

Staliśmy się również MIEJSCEM ODKRYWANIA TALENTÓW pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej. Zaś od 2014 roku wraz z Pozytywną Szkołą Podstawową w Gdańsku jako pierwsi i jedyni w Polsce wprowadziliśmy warsztaty z robotyki do podstawy programowej w klasach pierwszych. Warsztaty odbywające się w ramach lekcji prowadzone są w oparciu o starannie ułożone i przygotowane pod wymogi Kuratorium Oświaty programy zajęć.


  Ilość miejsc jest ograniczona. Nie czekaj, zapisz się już dziś!eduROBOT.PL otrzymał tytuł „Miejsca Odkrywania Talentów" pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej.

 

 Oddział TRÓJMIASTO
tel.: 535 04 12 42
pn - pt 9:00-19:00
sb - nd 11:00 - 19:00
trojmiasto@edurobot.plDział marketingu i reklamy
Aleksandra Biza
abiza@edurobot.pl


© Copyright 2010-2014 eduROBOT.PL