Zgarnij zaproszenie na PIłkarski Puchar Robotów w Szczecinie!


Robotyka dla dzieci

 

Wygraj zaproszenie na Piłkarski Puchar Robotów w Szczecinie!
 
Piłkarskie święto coraz bliżej, a sportowe emocje rosną - również w szczecińskiej siedzibie eduROBOT.PL! Dla wszystkich fanów piłki nożnej w wieku 5-7 lat, przygotowaliśmy konkurs z atrakcyjną nagrodą - zaproszeniem na Piłkarski Puchar Robotów. Uwaga - kto pierwszy ten lepszy - wejściówki trafią do 12 osób, które najszybciej zapiszą się na nasz newsletter wysyłając maila na podany niżej adres.

Wyślij maila o treści: „Chcę zagrać w Piłkarskim Pucharze Robotów i otrzymywać newsletter z eduROBOT.PL” na adres:
szczecin@edurobot.pl i zgarnij bezpłatną wejściówkę na sportowe wydarzenie sezonu - Piłkarski Puchar Robotów w Szczecinie. 20 maja odkryjesz zupełnie nowe oblicze sportu i edukacji, a wszystko dzięki świetnej zabawie robotami z Lego i niezapomnianym atrakcjom.

Piłkarski Puchar Robotów to wymarzona zabawa dla wszystkich wielbicieli sportu i zdrowej rywalizacji. Podczas zajęć stworzymy własne drużyny piłkarskie, wcielimy się w rolę trenerów i omówimy strategię gry, a także skonstruujemy i zaprogramujemy superszybkiego piłkarza, niezawodnego bramkarza oraz interaktywnych kibiców. Najważniejszym punktem programu będzie widowiskowy Mecz Robotów, w którym wystąpią roboty stworzone przez dzieci. Piłkarski Puchar Robotów to idealna
propozycja dla miłośników robotów, zabaw ruchowych i gier zespołowych.
 
Wyślij maila i znajdź się w grupie 12 szczęśliwców!
 
Do zobaczenia na Piłkarskim Pucharze Robotów!

 Oddział TRÓJMIASTO
tel.: 535 04 12 42
pn - pt 8:00-18:00
trojmiasto@edurobot.plDział marketingu i reklamy
Aleksandra Biza
abiza@edurobot.pl


© Copyright 2010-2014 eduROBOT.PL